Tüm Saç Renkleri

Hale Caneroğlu Saç Rengi ve Modelleri

1974 Almanya doğumlu Hale Caneroğlu Galatasaray Üni. İletişim fakultesinden mezun olduktan sonra Newyork’da müzikal eğitimi almıştır.  Doğal saç rengi açık kahverengi ilen o genellikle önceleri altın sarısı rengini sıklıkla kullanmış Avrupa yakasında izlediğimizde bakır saç rengini tercih etmiş şimdilerde ise yine bakır-kızıl ( tarçın bakırı, irlanda kızılı) gibi saç renklerini kullanmaya devam etmekte. Oldukça beyaz tenli ( pembeye çalan) bir ten rengi olduğundan bakır renkler ona çok yakışmakta.hale-caneroglu-1 hale-caneroglu-2 hale-caneroglu-3 hale-caneroglu-4

hale-caneroglu-5 hale-caneroglu-6
hale-caneroglu-7

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et