Tüm Saç Renkleri

Hakan Hatipoğlu’nun eşi Gizem Hamilelik Sürprizi

Hakan Hatipoğlu ile Gizem Akın 2009 yılında İlk defa Acun ılıcanın Var mısın yok musun? Adlı yarışmada 250 bölüm oynamış ve yarışmadan da 135.000 tl kazanmış ve daha sonra eşi olacak olan Hakan Hatipoğlu ile bu yarışmada tanışmıştır.

Gizem hatipoğlu daha sonra aradan bir sene geçtikten sonra 2010 yılında Şu anki eşi olan Hakan Hatipoğlu ile Acun Ilıca’nın yapımcısı olduğu survivor kızlar Erkekler Panama yarışmasına katılmıştır.  İkili burada duygusal yakınlık kurmuş ve ekranların önünde sevgili olmuşlardır ve bu ilişkiyi milyonların karşısında yaşamışlardır.

Yarışma sonrasında evlenen ikili sonrasında daha Medya’da yine yer almasına rağmen daha sessiz sakin bir hayat yaşamışlardır.

 Gizem Hatipoğlu İnstagram Fenomeni mi Oldu?

İnstagram’da 1.2 milyon takipçisi olan Gizem’in instagram paylaşımı ile bugün yayınladığı paylaşımda hamile olduğuna dair şu anda yarışmada olan eşine bir fotoğraf çekmiş ve paylaşmıştır. Kendisi moda çekimleri ve kombinlerini instagram hesabında yayınlayıp markaları da paylaşmaktadır.

İkili için hamilelik ve bebek haberinin Türkiye Google aramalarında’da trend olduğunu hatırlatalım. Aramalarda ilk sırada yer alan haber ile birlikte birbirlerine son derece yakışan bu çiftin sağlıklı, mutlu bir gelecekte yaşamasını diliyoruz.

hakan hatipoğlu'nun eşi gizem hamilelik sürprizi 1hakan hatipoğlu'nun eşi gizem hamilelik sürprizi 2

3 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et