Tüm Saç Renkleri

Haider Ackermann

Belçikalı Moda tasarımcısı Haider Ackermann özellikle konumuzda da sergilediğimiz ve Paris moda hastasında da son derece beğenilen koleksiyonu ile moda dünyasında ayakkabıları, kıyafetleri ve moda algısı ile oldukça tanınan bir marka haline geldi. Yapılan bir yorum şu şekilde.

kumaş olarak genellikle tüvit ve şifon olmak üzere monochrome renklerin kullanıldığı, puantiye ve çapraz çizgilerin desen olarak tercih edildiği muhteşem ince maskülen net kesimler ince ustalıkla işlenmiş.  kaynak
haider ackermann 1
haider ackermann 2
haider ackermann 3
haider ackermann 4
haider ackermann 5
haider ackermann 6
haider ackermann 7
haider ackermann 8
haider ackermann 9
haider ackermann 10

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et