implant
Tüm Saç Renkleri

Hadise 13 Kilo Verdi Ama Sarkmalar Yüzünden Şikayetçi

gulsen_hadise Şeyda Coşkun Medya’da şarkıcı Gülşen’e 2 ayda 13 kilo verdirmesi ile ünlenmişti.

Tuğba Coşkun’un kız kardeşi olan (Mehmet Ali Erbil’in eski eşi) Diyetisyen en son Ünlü şarkıcı Hadise ile diyet programına girmiş ve kısa süre içinde hadisede 12 kilo vermişti. Ancak hızlı kilo vermesi nedeni ile derisinde sarkmalar meydana gelen Hadise bu durumdan oldukça şikayetçi olduğu çeşitli medya kanallarında görüldü. Hatta Diyetisyeni Şeyda Coşkun ile bu sağlıksız ve ani kilo vermesi ve sonrasında oluşan vücudundaki deformasondan dolayı şikayetçi olduğu medyaya yansıdı.

 

Peki Şeyda Coşkun’un Hadise Diyeti nedir?

Aslında tamamen Kondiyon ve düzenli yapılan Kardiyo (aletli jimlastik ) ve koşu gibi sportif faliyetlerin sıkı bir programla uygulanmasından başka farklı bir özelliği bulunmuyor… Bunun yanında Plates, Zumba gibi Dans ve Sportif etkinliklede geçerli. Ancak  kişi çok hızlı bir şekilde kilo verdiğinden çok sağlıklı olmadığı görülmekte.

Bu nedenle değerli bayanlara asla Ayda 6-7 kilodan daha fazla kilo vermemeleri uzun vadede beslenme alışkanlıklarını düzenleyip düzenli olarak haftada en az 2 kere platese gitmelerini öneriyoruz.

 

 

seyda_coskun

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

1 Yorum

nurşan  -  22 Ocak 2014 / 02:08

şeyda coşkun diyetisyen değil lütfen yanlış bilgi vermeyin

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et