Tüm Saç Renkleri

Hacimli Saçların Sırrı

Hacimli, dolgun ve canlı görünen saçlara sahip olmayı hangi kadın istemez ki! Hava şartları, stres ve iş yoğunluğu ile saçlarınız gün içerisinde mutlaka sönüyor, yağlı bir görünüme sahip oluyor ve bu durum da sizin sosyal hayatınızı etkiliyorsa aşağıda sıraladığım hususları dikkate alsanız iyi olur 🙂

45036064993596968_gamtby8r_c

  • En önemli faktör saç kremsiz bir şampuan ile saçlarınızı yıkamanız. Saç kremi içerisindeki birleşenler dolayısıyla yağlı ve ağırdır. Bu saçlarınızın en fazla 3 saat dayanabileceği bir maddedir. Bu anlamda saç kremlerinden ve ikisi bir arada şampuanlardan uzak durun.
  • Saçlarınızın fazla suyunu havlu ile aldıktan sonra baş aşağı saçlarınızı kurutun. Kurutma işlemi sırasında da saçlarınızın diplerinden başlayarak parmaklar ile aşağıya doğru bir yol izleyerek kurutun.
  • Saçlarınız ince telliyse mutlaka saç serumlarından faydalanın.
  • Jöle kullanıyorsanız ucuz ve tanınmayan markaların ürünlerinden uzak durun. Kaliteli ve hafif formdaki jöleler çok daha iyidir.
  • Spreyler ve köpükler günü birlik kullanım için idealdir. Bunlardan faydalanın.
  • Son olarak da saç kesim modelleri! Bu konu gerçekten çok önemli. Çünkü dümdüz bir saç kesimi herzaman için saçların daha sönük ve basık durmasını sağlar. Oysaki katlı ve dalgalı saç kesim modelleri doğal bir hacim kazandırır saçlara.

 

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
[email protected]

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et