Tüm Saç Renkleri

Güzide Duran Saç Rengi ve Modelleri

Genellikle güzel olmadığı – ki bana göre çok karakteristik ve doğal bir güzelliği vardır.- ve burnunun biçimsizliği ile dile getirilen ama sonrasında fiziği ( ki kendisi 1.83 santim boyundadır. ) ve karizmetik tavırları ile beğeni toplayan Türkiye’nin en güzel fiziğe sahip en uzun boylu mankenlerinden birisidir Güzide Duran. Mankenlik yaptığı dönemlerde ülkemizi harika vücudu ile son derece başarılı bir şekilde temsil ettiğini de hatırlatalım.

1980 Mersin doğumlu olan ve şu anda 40 yaşında olan Güzide’nin doğal saç renginin koyu kahverengi olduğunu belirtelim. Koyu buğday ten rengine sahip olan Güzide Duran’nın cilt alt tonu ise soğuktur. Bu nedenle genellikle sıcak tonlarda saç renklerini tercih etmektedir.

güzide duran saç rengi ve modelleri 1
Güzide Duran’a bence en çok yakışan saç rengi bu olmuş.

Bu arada 40 yaşında olmasına ve bir çocuğunun olmasına rağmen fiziğinin çok güzel olduğunu da belirtmek isterim.

güzide duran saç rengi ve modelleri 2

Çikolata kahve, karamel kahve gibi genellikle alt tonları kahverengi olan üst kısımlarda parlak ışıltılı saç renklerini tercih eden Güzide Duran’nın uzun saç kesimlerini ve düz saç modellerini tercih ettiğini söyleyebiliriz.

güzide duran saç rengi ve modelleri 3
güzide duran saç rengi ve modelleri 4
güzide duran saç rengi ve modelleri 5
güzide duran saç rengi ve modelleri 6
güzide duran saç rengi ve modelleri 7
güzide duran saç rengi ve modelleri 8

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et