Tüm Saç Renkleri

Güzel ve Çirkin ünlü çiftler sevgililer

Güzel ve çirkin derken birbiri ile uyumlu olmayı geçtik tamamen fiziksel olarak güzel ve çirkin’i dünya ünlülerinden derleyip toparladık. Bu arada belirtmek isteriz ki güzellik evet göreceli ve maddesel bir yaklaşımdır ancak sanatta ve insanların ilgili olduğu her alanda estetik kavramı mevcuttur. Bu konudaki güzellik kavramında estetik biçim ele alınmıştır.

Güzel ve Çirkin Ünlüler

Evan Rachel Wood sinemanın güzel genç yıldızlarından biri… Herkes onun kendisi gibi genç ve yakışıklı biriyle birlikte olmasını bekliyordu… Wood, Marilyn Manson ile aşk yaşamaya başladı…

güzel ve çirkin

Roberts, 1993 yılında henüz 26 yaşındayken kendisinden 10 yaş büyük müzisyen Lyle Lovett ile evlendi. Evlilikleri gayet mutlu başlasa da 2 yıl kadar sürebildi.

güzel ve çirkin ünlü çiftler sevgililer 1


Lost dizisinin sevilen kahramanlarından ve kadınların hayranı olan Josh Holloway  Yessica Kumala Bir barda kendisini beğenip çıkma teklif eden Yessica Kumala ile 2004 yılından bu yana evli..Çiftin bir de çocukları var.

güzel ve çirkin ünlü çiftler sevgililer 2

Güzel oyuncu Şahnaz Çakıralp, tıp dünyasında Oscar’lı göz cerrahı olarak tanınan Prof. Dr. Murat Öncel ile dünyaevine girdi. Birlikteliklerine herkes şaşırsada uzun süredir mutlu bir beraberlik yürütüyorlar. Aralarında ise 16 yaşlık bir fark var.

güzel ve çirkin ünlü çiftler sevgililer 3

Özlem Yıldız Mantık evliliğine inandığını ve bunun içinde Sinan serter evliliğinden mutluluk beklediğini dile getirmişti ve çift uzun süredir mutlu evliliklerini sürdürmekte.

güzel ve çirkin ünlü çiftler sevgililer 4

Woody Harrelson Laura Loie ile dünyaevine girmeden üç çocuk dünyaya getiren aktör artık evli bir adam..

güzel ve çirkin ünlü çiftler sevgililer 5


Lost dizisinin sevilen kahramanlarından ve kadınların hayranı olan Josh Holloway  Yessica Kumala Bir barda kendisini beğenip çıkma teklif eden Yessica Kumala ile 2004 yılından bu yana evli..Çiftin bir de çocukları var.

güzel ve çirkin ünlü çiftler sevgililer 6

İlerleyen yaşına rağmen gösteri dünyasının en güzel kadınlardan biri olarak kabul edilen Jennifer Lopez ile ünlü ses sanatçısı Marc Anthony’in evlilikleri bazıları için şaşırtıcı olmuştu  zira zayıf olduğu için marc Anthony’i eleştirenler güzel yıldızın yanına çok uyum sağlamadığını dile getirmişlerdi.

5 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et