Tüm Saç Renkleri

Güzel Kızların Çirkin Yüzleri

Fotoğraf çağımızın en büyük simgelerinden birisi olsa gerek. Selfi ( Selfie ) İle başlayan fotoğraf yayınlama tutkusu daha sonra Instagram gibi sadece fotoğraf ve video paylaşabildiiniz uygulamaların kullanımı ile tüm dünyada bir çılgınlık gibi yayınlanmaya başladı. İnsanlar ilgi çekici, keyifli ve eğlenebilecekleri her anın karesini çekip bunu internette paylaşmaya başladı. işte bu fotoğrafta tam da bununla ilgili.

İnsanlar Fotoğraflar ile Eğleniyorlar

İlk başta gördüğünüz bir düğün fotoğrafı yani güzel makyaj ve profeysonel bir fotoğrafçı ile çekilmiş anlık ve bu sene internette en çok izlenen populer olan fotoğraflardan birisi. Zaten bu akımın öncülerinden biri de bu fotoğraf.

Diğer fotoğraflar ise Dünya’dan ünlü kadınların da katıldığı Selfie Çılgınlığından.  Ve insanlar bu çirkin hallerini paylaşarak gerçekten çok eğleniyorlar.

guzel-ama-cirkin-2adag guzel-ama-cirkin-qfdqw guzel-ama-cirkin-2662g guzel-ama-cirkin-vvwrfr

guzel-ama-cirkin-vbgw5624 guzel-ama-cirkin-vbwe546
guzel-ama-cirkin-ber5 guzel-ama-cirkin-3y3g guzel-ama-cirkin-d522t2 guzel-ama-cirkin-34t52f guzel-ama-cirkin-dhe567 guzel-ama-cirkin-dsr5ywe
guzel-ama-cirkin-2y356 guzel-ama-cirkin-2ghre5 guzel-ama-cirkin-bgre64w guzel-ama-cirkin-232r32f guzel-ama-cirkin-21fwe23 guzel-ama-cirkin-21241

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et