implant
Tüm Saç Renkleri

Günsu İnce Saç Rengi ve Modelleri

2014 yılında Acıtır mesafeler albümü ile tanımaya başladığımız sesini ve tarzını son derece beğendiğim Günsu İnce’nin stil ve saç renklerini konu alacağız.

Koyu buğday ten renginde olan Günsu’nun doğal saç rengi orta kahverengi. Cilt alt tonu notr olan Günsu genellikle kendi saç rengi reni olan kahverengi, sıcak tonlarda çikolata kahverengi ve karamel kahverengi tonlarında sıcak kahverengi saç renklerini tercih etmektedir.

Notr bir ten rengi olduğu için zaman zaman kumral tonlarda da saç renkleri kullanan Günsu İnce’nin ise kalın kaşlarının şeklinin doğru olmadığını da söyleyebilirim .

Burada daha ince ve estetik duran kaşları kahverengi gözleri ve doğal kahve saç rengi ile son derece güzel görünüyor. Uzun ve düz saç modelleri tercih ettiğini de söyleyebiliriz.

Yazar

sinemmm

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et