Tüm Saç Renkleri

Günlük makyaj nasıl yapılır videolu anlatım

Sıradan bir günde bile şık ve güzel olmayı seven hanımlar elbette günlük makyajına da dikkat ediyorlar. Peki günlük makyajınız için doğru teknikler uyguladığınıza emin misiniz? Yaptığınız makyaj günlük makyaj için uygun mu? Yoksa aşırıya mı kaçıyorsunuz? Sizlerle paylaşacağımız bu video ile günlük makyaj nasıl yapılır hem bunu öğrenecek, hem doğru teknik ve malzemelerin farkına varacaksınız. Ayrıca far ve rimel sürme konusunda pratik bilgiler edineceksiniz.

Öncesinde size bir tavsiye vermek istiyorum. Günlük hayatta makyajdan vazgeçemeyen kişilerin ciltlerine çok daha dikkat etmeleri gerekiyor çünkü kırışıklık ve yıpranma makyajı her gün yapan kişilerde çok daha erken yaşanıyor. Makyaja başlamadan yarım saat kadar önce yüzünüzü iyice temizleyin ve hemen ardından nemlendirici sürün. Makyajınızı da günün sonunda çıkarmayı ve gece kreminizi sürmeyi de unutmayın.

Keyifli izlemeler 🙂

http://youtu.be/SGwzw9lpnk4

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et