Tüm Saç Renkleri

Günde 5 Dk ayırarak Göbek yağlarından Kurtulun

Asılında başlık pek gerçekçi değil. Daha doprusu bu hareketleri yapsanız dahi kalori açığı vermediğiniz sürece karın bölgesindeki yağlarınızdan kesinlikle kurtulamazsınız. Kalori açığından kastımız ise günlük haradığınız kaloriden daha az koleri tüketmelisiniz. Bunun için çok değerli iki diyet programı var. Bunları da konularımızda değineceğim. Bu hareketleri yaptığımız taktirde ise şayet Vücut yağ oranımızı %15 ler seviyesine getirirsek harika bir estetik görünümüne ulaşabiliriz.
günde 5 dk ayırarak göbek yağlarından kurtulun 1

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et