Tüm Saç Renkleri

Gülnur Gökçe Saç Rengi ve Modelleri

Koyu kahverengi uzun ve kıvırcık ( biz Türkler bonus saç olarak da nitelendiriyoruz. ) ile dikkatleri üzerine çeken Gülnur Gökçe’nin doğal saçlarının koyu kahve rengi olduğunu biliyoruz. Esmer tenli olan Gülnur fiziği ve yüz güzelliği ile gerçekten farklı bir karakter. Uzun bir yüze sahip Gülbur Gökçe yüzü ile orantılı olarak burnunun da uzun ve sivri olduğunu belirtelim. Buna rağmen tamamen doğal güzelliği bulunan Gülnur’un estetikli olmadığını da belirtelim.

1982 doğumlu 37 yaşındaki Gülur Gökçe 1.73 boyında ve 60 kilo. Oldukça uzun boylu sayılabilecek Gülnur, neredeyse her zaman kıvırcık uzun ve dağınık bir saç stilini tercih etmektedir.

gülnur gökçe saç rengi ve modelleri 1

Saçları dikkat çekici şekilde gür, dağınık, bob şeklinde kabarıktır. kullandığı saç rengi son derece koyu renk tonları ile birlikte kuzguni siyah saç rengi , koyu kahverengi gibi koyu renklerdir. Esmer tenli olan ve cilt alt tonu not olan Gülnur genellikle sıcak saç renkleri tercih etmektedir.

gülnur gökçe saç rengi ve modelleri 2
gülnur gökçe saç rengi ve modelleri 3
gülnur gökçe saç rengi ve modelleri 4
gülnur gökçe saç rengi ve modelleri 5

Sıcak bakır yansımalar ve karamel tonlarda çok hafif ışıltılar görmektesiniz. Bu saç renginin kendisine pek yakışmadığını sanıyorum söyleyebiliriz.

gülnur gökçe saç rengi ve modelleri 6
gülnur gökçe saç rengi ve modelleri 7
gülnur gökçe saç rengi ve modelleri 8

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et