Tüm Saç Renkleri

Gülhan Şen Saç Rengi ve Modelleri

Sanıyorum ki hepimiz Gülhan’ı hepimizin severek izlediği Gülhan’ın Galaksi Rehberi adlı gezi programından hatırlıyoruz. Bulgar Göçmeni olan Gülhan 1978 doğumlu, 42 yaşındaki Gülhan’nın 1.68 boyunda olduğunu da hatırlatalım. Ekranlarda karşımıza çıktığında pozitif ve güzel yüzlü hali ile hatırladığımız Gülhan şu sıralar bebeğini büyütme telaşında.

Çok doğal bir güzelliği olan Gülhan’nın doğal sa renginin açık kahverengi olduğunu ve cilt alt tonunun soğuk, ten renginin de beyaz olduğunu belirtelim. Çok güzel mavi gözleri olan Gülhan genellikle doğru bir renk tercihi ile birlikte karamel , bakır tonlarında sıcak saç renkleri tercih ettiğini söyleyebiliriz.

gülhan şen saç rengi ve modelleri 1
gülhan şen saç rengi ve modelleri 2

Göğüslerine kadar düşen uzun saçları ile genellikle at kuyruğu ile saçlarını toplayan Gülhan’nın fındık kabuğukaramel kahve saç renklerinin sıklıkla kullandığını söyleyebiliriz. Saç modeli olarak ise düz ve dağınık saçları tercih eden Gülhan’ı Televizyon programlarında zaman zaman örgülü saçlar ile de görmekteyiz.

gülhan şen saç rengi ve modelleri 3

Aşağıda görmüş olduğunu saç rengi ise kahverengi ve çok hafif tarçın bakırı karışımının çok güzel bir uyumu olan Fındık kabuğu saç rengidir.

gülhan şen saç rengi ve modelleri 4
gülhan şen saç rengi ve modelleri 5
gülhan şen saç rengi ve modelleri 6
gülhan şen saç rengi ve modelleri 7
gülhan şen saç rengi ve modelleri 8

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et