Tüm Saç Renkleri

Gülay Özdem Saç Rengi ve Modelleri

Radyo sunuculuğu ve Televizyonlarda haber spikerliği, çeşitli Televizyon programlarında sunuculuk yaptıktan sonda en son CnnTürk’ten ayrılan Gülay Özdem şu an da Show Radyo’da sabah programı sunmakta. Genelde televizyon karşısında da siyah ve koyu renkli saçları ile karışımıza çıkan Gülay Özdem başarılı ve güzel bir sunucu.

Ten rengi esmer olan Gülay’ın cilt alt tonu ise sıcak. Bu nedenle genellikle koyu – külü kahverengi, siyah gibi saç renkleri tercih etmekte.

gülay özdem saç rengi ve modelleri 1

Neredeyse her zaman koyu renkli saçlar kısa ve küt saç modelleri ile gördüğümüz Gülay’a bu saç modelinin yakıştığını da söyleyebiliriz. Küçük ve simetrik bir yüzü olması da bu saç modelinin kendisine yakışmasında önemli bir etken.

gülay özdem saç rengi ve modelleri 2
gülay özdem saç rengi ve modelleri 3
gülay özdem saç rengi ve modelleri 4
gülay özdem saç rengi ve modelleri 5
gülay özdem saç rengi ve modelleri 6
gülay özdem saç rengi ve modelleri 7
gülay özdem saç rengi ve modelleri 8
gülay özdem saç rengi ve modelleri 9

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et