implant
Tüm Saç Renkleri

Göz altı torbaları için makyaj hileleri

Son Güncellemeler

Uykusuz geçirdiğiniz bir akşam sonrasında göz altı torbaları mı oluştu? Ya da normalde göz altı torbalarınız diğerlerine göre daha mı belirgen? O zaman ufak birkaç makyaj hilesi ile bu kusuru kolaylıkla kapayabilirsiniz. Göz altına uygulayacağınız koyu renkli bir kapatıcı göz altı torbalarını arka plana itecektir. Genelde hanımlar tam tersini yapar ve açık renkli bir göz altı kapatıcısı kullanır. Bu hataya kesinlikle düşmeyin! Kapatıcınız yoksa fondoten ve aydınlatıcıyı karıştırarak da sorunlu bölgeye sürebilirsiniz.

Far kullanıyorsanız kahve tonlarında süreceğiniz far göz altı torbalarını kamufle edecektir. Göz kalemini alt göze sürmekten de kaçınmalısınız. Aksi halde odağı göz altı torbalarının olduğu alana çekersiniz.

İşte püf noktası bu kadar basit! Unutmayın, güzel görünmenin sırrı doğru makyajdan geçer. 🙂

goz-alti-torbasi-ameliyati

 

Yazar

gulsah

İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et