Tüm Saç Renkleri

Gonca Sarıyıldız Saç Rengi ve Modelleri

Son yıllarda ekranlarda gördüğümüz bir başka güzel oyuncu da Gonca Sarıyıldız. Dizi oyunculuğu ile tanınmaya başlanan Gonca’nın doğal saç rengi aşağıdaki gördüğünüz küllü koyu kahverengi saç rengi. Çok kalın ve açık tonlarda kaşları olan Goncanın kaşlarını almadığı aşağıdaki resimde kaşlarının fazla rahatsız edici göründüğünü söyleyebiliriz. Koyu renkli saç rengine sahipseniz kaşlarınızın da yoğun ve koyu renkli olmasına dikkat ediniz.

Beyaz tenli ve sıcak cilt alt tonu olan Gonca genellikle koyu renk saç renkleri tercih etmekte. Kaşları koyu olduğunda siyah saç renklerinin kendisine yakıştığını söyleyebiliriz.

gonca sarıyıldız saç rengi ve modelleri 1
gonca sarıyıldız saç rengi ve modelleri 2

Bu sa. renginden kahverengi saçlarının üzerine 2 ton daha açık karamel tonlarda sombre uygulaması yaptığını görüyoruz. Aça saç renkleri soluk olduğu için açıkçası çok güzel görünmüyor.

gonca sarıyıldız saç rengi ve modelleri 3
gonca sarıyıldız saç rengi ve modelleri 4
gonca sarıyıldız saç rengi ve modelleri 5
gonca sarıyıldız saç rengi ve modelleri 6
gonca sarıyıldız saç rengi ve modelleri 7
gonca sarıyıldız saç rengi ve modelleri 8

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et