Tüm Saç Renkleri

Gölgeli saç modelleri

Düz saç renklerinden sıkıldınız mı? Tercihiniz gölgeli saçlardan yana mı? O zaman saç ve ten renginize uyan renklerde röfle veya balyaj yaptırarak saçlarınıza gölge ve dolayısıyla hareket katabilirsiniz. Ombre uygulamalar da gölgeli saçlara kavuşmanızı sağlayacaktır.

dannii-minogue fallcolor15 g_lgeli_sa_modelleri4 golge_sac_renkleri_1

gölgeli-saç-modelleri gölgeli-saç-modelleri-1
günlük-gölgeli-saç-modelleri günlük-gölgeli-saç-modelleri-4 günlük-gölgeli-saç-modelleri-5 günlük-gölgeli-saç-modelleri-6 günlük-gölgeli-saç-modelleri-9 günlük-gölgeli-saç-modelleri-71
jennifer-aniston_0 jessica-biel_0 küllü-sarı-gölgeli-saç-modeli-310x450 miley-cyrus_0 penelope-cruz sari-sac-tonlari-0002 5_1100 balyaj-12

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et