Tüm Saç Renkleri

Gölgeli göz makyajı nasıl yapılır videolu anlatım

Gölgeli göz makyajının kattığı buğulu etkiyi kadınlar kadar erkekler de çok seviyor. Ancak genelde bu göz makyajını yapmak biraz sıkıntılı oluyor. Bunun sebebi de gölgeli göz makyajının nasıl yapıldığını bilmemekten kaynaklanıyor. Doğru ürünleri kullanıp, doğru makyaj teknikleri uygulayarak gölgeli göz makyajında harikalar yaratabilirsiniz.

İşte bu yüzden resimli anlatımdan ziyade  faydalı olacağına inandığım videolu bir paylaşımda bulunmak istedim bu yazımda. Boş bir anınızda videodaki teknikleri sizler de uygulayarak pratiklik kazanabilirsiniz. İlk başlarda istediğiniz sonucu alamazsanız üzülmeyin. Birkaç denemeden sonra eminiz sizlerde o istediğiniz buğulu bakışlara sahip olacaksınız. 🙂

Tavsiyem gri, kahverengi veya siyah tonlarını kullanmanız. Özellikle gece makyajı için en ideal renkler bunlar!

Şimdi gelin, hep beraber videoyu dikkatlice izleyelim.

http://youtu.be/FsxEXs3kOhI

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et