Tüm Saç Renkleri

Golden Rose Metals 02 Göz Kalemi Kullanıcı Yorumları

Golden Rose’nin bu sene çıkartmış olduğu metals serisinden birçok ürün mevcut. Likit göz farı, metalik ruju, aydınlatıcısı ve göz kalemleri. Golden Rose Metals 02 Göz Kaleminin metalik kahve rengini beraber inceleyelim.

Ürün oldukça kremsi yapıda, içinde metalik yansımalar bulunuyor. Sürümü çok kolay dağıtarak far gibi de kullanabilirsiniz. Alt kirpik dibine sürüp buğulu doğal görünüm de verebilirsiniz.

golden rose metals 02 göz kalemi
Golden Rose Metals 02 Göz Kalemi

Uygulama: Üst veya alt kirpik dibine çizgi çeker gibi uygulayın. Tercihen göz kapağınıza elinizle dağıtıp far efekti de verebilirsiniz.

golden rose metals 02 göz kalemi
Golden Rose Metals ’02’ Göz Kalemi

Ürün hakkında görüşümüz: Kalıcılığıyla, sürümünün kolaylığıyla tam bir fiyat/ performans ürünü. Bulaşmıyor, akmıyor ve gün içinde silinme yapmıyor. Rengi çok doğal bir metalik kahve günlük kullanıma uygun.

golden rose metals '02' göz kalemi
Golden Rose Metals ’02’ Göz Kalemi

Kullanıcı Yorumları

03 numaralı kahve ve 06 numaralı mor olanlarına sahibim. mor rengi oldukça sık kullanmış, kahverengi kalemi ise bitirmek üzere olan bir süslü olarak konuşuyorum; golden rose’un bu kalemleri oldukça güzel diyebilirim. jelimsi bir yapıdalar, göz kapağına sürüldükten bir süre sonra sabitleniyorlar. sürümü çok yumuşak, uygun renkleri hafif sedefli far gibi bile kullanılabilir ki ben kahveyi bazen o şekilde alt kirpik dibime sürüp dağıtarak kullandım. alerji ya da hassasiyet yaratmadı, göz kapağımı acıtmadı, çok kolay dağılıyorlar zaten. handikapı ise kalıcı olmamaları, 3-4 saate renk, en azından alt kirpik dibinden kesinlikle uçuyor.

https://www.suslusozluk.com/golden-rose-metals-metallic-eye-pencil?i=891890

Google Alışveriş sayfasından bu ürünü 10 tl’ye satın alabilirsiniz.

Diğer makyaj ürünü incelemelerimizi ve göz kalemi ürünlerini makyaj ürünleri kategorimizden incelemeniz mümkün

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et