Tüm Saç Renkleri

Golden Rose Eyeliner Pen Black

Eyeliner ürün incelemeleri ve denemelerime devam ediyorum. Bu konuda Golden Rose Eyeliner Pen Black ürünü hakkındaki kullanıcı yorumlarımı sizlere aktaracağım.

O kadar çok farklı formlarda eyeliner var ki tamamını farklı bir kaç markadan denemeden sizin için doğru olanı bulamama ihtimaliniz çok yüksek. Bu eyeliner formlarını sıralayalım;

Kalem eyeliner

Dipliner

Artliner

Gel Liner

Keçe uçlu eyeliner

Golden Rose Eyeliner Pen Black bir “Keçe uçlu eyeliner” her gün kullanırsanız ilk bir hafta rengini tam anlamıyla veriyor. Bir haftalık kullanımda sürülüşü kolay, tek hamleyle gerçekleştirilebiliyor, renk yoğunluğu da gayet iyi.

golden rose eyeliner pen black 1
Golden Rose Eyeliner Pen’Black’

Fiyatı 15 tl google alışveriş sayfasından satın alabilir ve farklı ürünleri de inceleyebilirsiniz.

Golden Rose Eyeliner Pen Black 1 Haftada Çöp Oluyor

Hani demiştik ya İlk hafta için son derece başarılı diye. İkinci haftaya geldiğinizde boya bitiyor. Dolayısıyla çizginin üstünden defalarca geçmek gerekiyor. Boyası azalınca çizgiyi 1 kerede çekemiyorsunuz ve ucu da bozulduğu için kesik kesik bir görüntü oluyor. Uzun süre kullanmak için uygun değil.

golden rose eyeliner pen black 2

Kullanıcı Yorumum

Keçe uçlu eyeliner klasik eyelinerlara oranla daha kolay sürülüyor yani kalem şeklinde olduğu için, elinizi yanağınızda sabitleyebiliyorsunuz. Dolayısı ile titreme olmuyor. Olumsuz özelliği ise çok çabuk bitmesi. Siyah rengi ise başarılı denilebilir.

göz kalemi
Golden Rose Eyeliner Göz kalemi

Makyaj ürünleri kategorisinden diğer ürün inceleme yazılarıma göz atabilirsiniz.

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et