Tüm Saç Renkleri

Gökçe Kırgız Saç Rengi ve Modelleri

Ebru Gündeş’e benzeyen sesi ile karşılaştırılan Gökçe Kırgız’ın bana göre de sesi Ebru Gündeşten daha güzeldir. Ancak şarkı seçimi olarak daha çok pop fantezi tarzında bir tarza yakın olan Gökçe bence şarkı seçimini ve tarzını değiştirmeli.

Giyim tarzı, makyajı ve saç rengi olarak da aslında çok başarılı bulmadığım Gökçe’nin Estetikli bir burnu ve botox’lu dudakları olduğunu da belirtmek isterim.

gökçe kırgız saç rengi ve modelleri 1

Doğal saç rengi kahverengi olan Gökçe yanlış bir saç rengi kullanıyor diyebiliriz. Ten rengi buğday ve cilt alt tonu sıcak olan Gökçe’ye soğuk ve koyu tonlarda saç rengi çok daha fazla yakışabilir. Ama kendisi yine sıcak tonlarda karamel saç renklerini kullanıyor ve açıkçası hem tarz olarak hem renk uyumu olarak yanlış bir seçim uygulanıyor.

gökçe kırgız saç rengi ve modelleri 2
gökçe kırgız saç rengi ve modelleri 3
gökçe kırgız saç rengi ve modelleri 4

Gökçe tek beğendiğim tarzını burada uygulamış gibi görünüyor. Koyu saçları’nın kendisine daha çok yakıştığını bu fotoğrafta da görebilirsiniz. Topuz sa. modeli de gerçekten çok çok güzel.

gökçe kırgız saç rengi ve modelleri 5
gökçe kırgız saç rengi ve modelleri 6

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et