Tüm Saç Renkleri

Göbek Eritme Egzersizleri

Göbek problemi artık her yaştan bayanların ortak problemi. Bu biraz dikkatsiz yeme alışkanlığından, biraz abur cuburdan ve çoğu zaman da spor ve egzersiz yapmamaktan kaynaklanıyor. Biz bayanlar genellikle ya basenlerimizden ya da göbeğimizden kilo alırız. Her iki durumda hiç iyi değildir ve fiziğimizi değiştiren bu kötü etken aynı zamanda sosyal hayatımızı ve sağlığımızı da tehlikeye sokar. Hal böyle iken ben sizlere harika bir öneride bulunmak istedim. Bu hareketleri düzenli olarak her gün yaptığınız ve harfi harfine uyduğunuzda göbeğinizden tamamen kurtulacaksınız ve çok da sexy bir karna sahip olacaksınız!

 

http://www.youtube.com/watch?v=74xDTbIyRWw

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
[email protected]

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et