implant
Tüm Saç Renkleri

Gizem Özdilli Saç Rengi ve Modelleri

Uzun boylu, sarışın ve yeşil gözlü fiziksel olarak son derece dikkat çeken ve yüz siması olarak da Seda Sayanı andıran bir kadın Gizem Özdilli. Mankenliği ilerleyen yaşı nedeni ile bırakan Gizem Özdilli 1972 doğumlu yani 47 yaşında arkadaşlar. Daha adı Futbolcu sevgililer ile anılan ama evli olmayan Gizem zaman zaman saç bakım kürleri ile ilgili youtube’de paylaşımlarda da bulunuyor. Şu an sadece bazı televizyon programlarında görünüyor ve yarışma sunuculuğu görevini üstleniyor.

Doğal saç rengi Kahverengi olmasına karşın düzenli olarak dip boyası yaptıran Gizem saçlarını genellikle dore- karamel saç renklerine boyamaktadır. Bazen sarı – bebek sarısı- dore sarı ve kristal küllü platin saç rengine boyadığını da görebiliyoruz.

Gizem Özdilli sosyal medya’da paylaştığı babasının fotoğrafı ile Burak Özçivit’in fotoğrafını yan yana getirip hangisi daha yakışıklı diye sormuştu.

implant

Babasının yeşilcam oyuncusu olduğunu belirten Gizem, ” Yeşilçam’da oynadığı 17 adet filmi var Kerem Mertoğlu ismiyle” tanındığını belirtmişti.

Platin sarı saç rengi ile de son derece şık Görünen Gizem’in ten renginin aslında beyaz olduğunu belirtelim. Sıcak bir cilt alt tonu olduğu için plantin gibi küllü saç renkleri kendisine yakışmakta.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et