Tüm Saç Renkleri

Gizem Güler Saç Rengi

Bu tarz Benim Yarışmasının Sevilen ve bence en güzel ve zarif yarışmacılarından biri olan Gizem Güler’in saç renklerini sizler için bu konuda derledik. Gizem’in kendi doğal saç rengi koyu kestane. Kendisine karamel saç rengi çok yakışmakla birlikte en güzel saç rengi en son fotoğrafta görebileceğiniz üzere kendi saç renginin üzerine attığı krepe altın sarısı saç rengi olmuş. gizem_guler1 gizem-guler-1 gizem_guler3 gizem_guler2

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et