Tüm Saç Renkleri

Giyinme odası dekorasyonları

Herkesin evinde giyinme odası yoktur belki ama evinde giyinme odasına sahip olanlar kadınların, en sevdikleri oda burasıdır şüphesiz. Giyinme odaları için evimizin minik butikleri demek yanlış olmaz sanırım.

Bende dahil olmak üzeere kadınların en çok yakındıkları “giyecek hiçbir şeyim yok” lafı aslında, gardrobumuzdaki kıyafetlerin gözümüze az görünmesi yada modasının geçmesi yada neyle kombinleyeceğimizi bilmediğimiz kıyafetlerimizin olmasından kaynaklanıyor.

Giyinme odasının dekorasyonu bu yüzden çok önemli. Kıyafetlerinizi renklerine göre düzenleyebilirsiniz. Böylece o gün giymek istediğiniz belli bir renk varsa, onu bulmanız kolay olacaktır. Yada kıyafetlerinizi günlük, abiye, iş gibi gruplarada ayırabilirsiniz. Böylece kıyafet seçiminiz daha kolay olacaktır.

Giyinme odanızı dekore ederken bilmeniz gereken en önemli nokta mümkün olduğunca az dolap kullanmak. Kıyafetleriniz ne kadar açıkta olursa o kadar çok görünecektir. Dolapta kalan kıyafetlerinizi kullanmayı unutabilirsiniz. Yada giyecek birşey ararken aklınıza gelmeyebilir. O yüzden açık askılıklar kullanmak çok iyi olacaktır.

Giyinme odanızda çok fazla süs eşyası kullanmayın. Sade olsun. Çünkü giyinirken odayı arapsaçına çevireceksiniz:) Ayrıca aksesuarlarınız için komidinleri kullanabilirsiniz. Komidinin her çekmecesine farklı bir aksesuar koyabilirsiniz. Birine bilekliklerinizi birine küpelerinizi.. vs

İşte sizler için hazırladığım ilham verici giyinme odası dekorasyonları..

giyinme-odasi-dekorasyonlari giyinme-odasi-dekorasyonlari2 giyinme-odasi-dekorasyonlari3 giyinme-odasi-dekorasyonlari4

giyinme-odasi-dekorasyonlari5 giyinme-odasi-dekorasyonlari6
giyinme-odasi-dekorasyonlari7 giyinme-odasi-dekorasyonlari8

 

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et