Tüm Saç Renkleri

Givenchy

Türkiye de en çok parfümleri ile tanınan Fransız moda markası Givenchy   hubert de givenchy’in kurduğu moda markası asimetrik kesimleri moda dunyasına sokan ilk isimdir. Modaya yön veren dünyaca ünlü markanın en tanınmış yüzü Audrey Hepburn diyebiliriz. Aynı zamanda kozmatik ürünleride son derece başarılı olan markanın kozmatik ürünleride parfümleri gibi son derece hoş kokmaktadır. Maalesef Türkiyede hala mağazası bulunmamakta. Bu gördüğünüz koleksiyon 2013 ilkbahar yaz paris moda haftasından.
givenchy 1
givenchy 2
givenchy 3
givenchy 4


givenchy 5
givenchy 6

givenchy 7
givenchy 8
givenchy 9
givenchy 10

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et