Tüm Saç Renkleri

Givenchy Very Irresistible 10 Years EDP Bayan Parfüm Yorumları

givenchy very irressistibleGivenchy Very Irressistible 10 YearsGivenchy‘nin 10. yılını kutlayan Very Irressistible parfümünün yeni bir edisyonu. 2013 yılında 10. yıla özel üretilenGivenchy Very Irresistible Collector Edition, floral kokuya sahip. 10 çeşit gülden elde edilen özlerle formüle edilen Givenchy Very Irressistible 10 Yıl Parfümü, sizi zengin bir gül bahçesine davet ediyor. Parfüm, gül, Osmanlı (Türk) gülü, fuchsia, şakayık, anason, misk bulunduruyor. Şişe tasarımı ise Pablo Reinoso’ya ait.

Kullanıcı YORUMLARI:

adının “easily resistible” olarak değişmesi gereken, bayık çiçek kokulu parfüm.

çok güzel kokmasının yanı sıra oldukça da kalıcı olan parfüm. her ne kadar bazı başka parfümlerle ( flower by kenzo ) bu konuda boy ölçüşemese de…

hem hafif baharatlı hem de çiçeksi olan ama otsu olmayan, hem yazın hem kışın kullanılabilen, bazı parfümler gibi alkol kokusuyla baymayan enfes parfüm.

zannedilenin aksine aşırı kalıcı olan koku, akşam denemek için sıkmıştım koluma sabah kalktığımda hala çiçek çiçek kokuyordu.

kokuyu hissettiğim de sürenin boğazına atlayacak derecede etkileyen parfüm.

senelerdir ikinci bir ten gibi sürmekten hiç vazgeçemediğim, gece uyurken bile kokusunu hissetmek istediğim biricik parfümüm..

EkşiSözlük Yorumları

İtüsözlük Yorumları

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et