Tüm Saç Renkleri

Giorgio Armani

Türkiyede Giorgio Armani markasını duyduğumuzda sanırım ilk aklımıza gelen parfümlerdir. Ancak parfümden çok daha ötesi olan Ciorgio Armani 1934 italyan moda tasarımcısı aslen tıp okumasına rağmen La Rinascente markasında vitrin düzenleme sorumlusu olarak çalıştı. ardından Nino Cerruti markasın ile ve daha sonra Sergio Galeotti ile beraber erkek giyimi üzerine çalışan modacı 1975 yılında kadın giyime yöneldi. Günümüzde temiz ve kalıplı çizgileri ile tanınınmakta. Bu koleksiyonu ise 2013 Milano koleksiyonundan. Resmi web sitesi  Türkiyede de pek çok ilde mağazası bulunmaktadır.
giorgio armani 1
giorgio armani 2
giorgio armani 3
giorgio armani 4


giorgio armani 5
giorgio armani 6

giorgio armani 7
giorgio armani 8
giorgio armani 9
giorgio armani 10

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et