Tüm Saç Renkleri

Genital Bölge Nasıl Beyazlatılır?

genital bölge nasıl beyazlatılır? 1Genital bölge birçoğunda çeşitli sebeplerden dolayı kararmalar görülebilir. Bu durum kadınları yeterince rahatsız eden ve memnun olmayacakları bir görüntü oluşturmaktadır. Son yıllarda ortaya çıkan lazer sistemi ve benzeri gibi yöntemlerle önce bitkisel yani doğal olan yöntemlerden faydalanmaktadırlar. Fakat cildin hassas olması sebebiyle birçoğu uzman doktoru danışmaktadır. Genital bölge beyazlatma işlemi yapılmasının ardından gereken hassasiyet gösterilmektedir.

Lazer Genital Bölge Beyazlatma

Genital bölge zaman içerisinde bazı sebeplerden ötürü esmerleşme bölgesel ya da geniş renk koyulaşması, siyahlaşması gibi sorunlarla karşı karşıya kalmaktadır. Bu yüzden bu tür durumlarda lazer tedavisini ön plana çıkarmaktadır. genital bölgede hem küçük hem de büyük dudaklara uygulanır. Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde lazerin etkisi çok büyüktür. Özellikle genital bölge beyazlatma yöntemlerinde kullanılmaya başlamaktadır. Dr. yeşim yerçok genital bölge beyazlatma operasyonu yaklaşık olarak 15-20 dakika sürmektedir. Lazerle genital bölge beyazlatma ağrısız bir işlem olup anestezi veya lokal anesteziye ihtiyaç duymaz. Hastanın cilt yapısına göre lazer cihazı ayarı yapılır ve belirli bir dozda ışın ayarı yapılarak beyazlatılmak istenen bölgeye uygulanmaktadır. Bu genital bölge beyazlatma operasyon bittikten sonra hasta normal olarak günlük yaşamına devam edebilir.

Genital bölge beyazlatma yöntemleri

Genital bölge beyazlatma ilerleyen teknoloji ile birlikte daha kolay ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Ama bu durumdan çekinen ya da utanan bazı kadınların hastaneye gitmek istemiyorlar. Bu yüzden evde doğal yöntemlerle genital bölgeyi beyazlatmak için girişimlerde bulunurlar. Bunların başında limon ve zeytinyağı karışımı yaparak bölgeye belirli masajlar yapmaktadırlar.

Bunun için de genital bölgenin beyazlaması için krem de kullanılmaktadır. Bu kremi kendileri yaparak aynı şekilde genital bölgeyi beyazlatmak istemektedirler. Bu kremi Türk kahvesi fincanı kadar olan bir çay kaşığı kadar limon suyu, biraz elma suyu, dolu bir yemek kaşığı kadar da vazelini bir kabın içerisine döküp daha sonra karıştırarak, krem elde ederler. Homojen hale gelen bu krem karışımı, kuru el ile genital bölgeye masaj yardımıyla uygulanır ve kuruyuncaya kadar nemli bir bez yardımı ile temizlenir. Bu bölgenin terlememesi için bazen de pudra sürülür.

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et