Tüm Saç Renkleri

Geniş paçalı kot jeans seçimi

geniş paçalı kot jeans seçimi 1Geniş paçalar

 

Geniş paçalı bir pantolon yüksek belli olmalıdır. Kesinlikle düşük bel ve geniş paçalı bir jean alma yanılgısına düşmemelisiniz. Geniş paçalı pantolonlar topuklarınıza kadar iniyorsa daha uzun görünebilirsiniz. Skinny-jeanler kadınların kendine özgüvenini arttırıp zayıf gibi hissetmelerini sağlar. Sonbaharda kıyafet reyonlarında geniş paça pantolonlara daha çok yer verilir.

 

Jean satın alacağınız zaman farklı tarzlara ait olanları deneyin, karşılaştırın. Onların her birini babet ve platform ayakkabıyla denemelisiniz. Jeanler kesinlikle tamamlayıcısıyla güzeldir.üzerine alacağınız bir bluzla jean pantolonunuzu taçlandırabileceğiniz gibi çok kötü görünmesini de sağlayabilirsiniz. Sevdiğiniz sanatçıların jean pantolonları ne gibi bluzlarla tercih ettiğine bakıp o tarz bir üst seçebilirsiniz. Bu durum işinizi de kolaylaştırır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et