Tüm Saç Renkleri

Gelinlik ve Nişanlıklar da Ölçü Nasıl Alınır

olcuEğer internetten gelinlik ya da nişanlık gibi özel tasarım modelleri giymek istiyorsanız bedeninizin her bölgesinin ölçüsü profesyonel bir kişi tarafından alınması gerekmekte yukarıda hangi bölgelerin ölçüsünün alınması gerektiğini açıklayan resmi görebilirsiniz ancak yine de profesyonel bir kişiden ölçü almadan sipariş vermenizi önermiyoruz zira ölçü yanlış olursa bu modeller genellikle özel tasarım olduğu için geri dönüşü olmayan rahatsızlıklara neden olabilir.bu bu ölçülerin moda evlerinde veya özel terzilerden alabilirsiniz.

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et