Tüm Saç Renkleri

Gelin Makyajı Nasıl Yapılır?

İkinci baharlarını yaşayacak hanımlara ve genç kızlara özel harika bir gelin makyajı nasıl yapılır öğrenmek ister misiniz? Birincisi gelinlik zaten çok ihtişamlı ve göz alıcıdır. Son yıllarda o eski zamanlardaki gibi adeta “boya küpüne düşmüş” gibi makyaj yapmak çok demode. Üstelik bu durum ne gelinlikle ne de günün anlam ve önemiyle bağdaşmıyordu. Şimdi gelelim özellikle kır düğünü yapacak gelinlerimiz için çekici, güzel ve doğal bir gelin makyajı nasıl yapılır soruna cevap vermekte.

gelin makyajı nasıl yapılır? 1

  1. Mutlaka makyaj altına cildimizdeki tek bir tane lekeyi dahi belli etmeyecek kalite de ve miktarda fondöten uygulamak gerekiyor. (Elbette katmanlar oluşturacak kadar çok değil. Lekeler kapanıncaya değin)
  2. Sonrasında iş ilk gözlerden başlıyor. Bu elbetteki gelin olacak kişinin zevk ve beğenisine kalmış bir şey. Tıpkı dumanlı göz makyajı nasıl yapılır konusunda da anlattığım gibi, dumanlı bir göz makyajı yapılır.
  3. Sonrasın da hiç bir abartıya mahal vermeden toz pembe veya şeftali tonlarında bir allık ve ruj kullanılırsa ve bu malzemeler düğünde gelinin nedimesinin çantasında bulundurulursa (ihtiyaç halinde makyajı tazelemek adına) hiç bir sorun çıkmadan mükemmel bir makyaj yapılmış olur!

 

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
[email protected]

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et