Tüm Saç Renkleri

Geçmişten günümüze etek modası

beymen_etekModanın her zaman başrollerinden biri olan etek geçmişten günümüze kadar birçok değişime uğramış bazen şık bazen de sade olarak farklı tasarımlarla bugüne kadar gelmiştir. Geçmiş yıllarda kadın vücudu örtülmesi gereken bir varlık olarak görüldüğünden moda da bu yönde ilerleyerek uzun ve bol etekler tasarlamıştır. Demokratikleşmeye ve modernleşmeye başlayan yaşamımızla birlikte kadınlar daha özgür giyinmiş ve artık etek boylarına darlığına kendileri karar vermiştir.

İş yaşamında etkili olmaya başladıktan sonra artık etek boyu değil modeli önem kazanmaya başlamıştır. Moda da artık engel görmediğinden daha cesur modeller tasarlamış mini etekler, uzun etekler, balon etekler ve balık etek modelleri ortaya çıkarmıştır.

           2014 ilkbahar-yaz etek trendleri

Geçmişten bu kadar bahsettikten ve eteğin bugünlere nasıl geldiğini öğrendikten sonra şimdi de 2014’ün etek trendlerini gözden geçirelim. Bu sene alışılmışın dışında mini değil midi etekler moda. Midi etekler diz altında ve kalem etek formatında birçok bayanın aklını alacak gibi. Bol ve daha salaş tarzda kombinler ile de hem şık görünecek, hem de daha rahat vakit geçirebileceksiniz.

Bayanlar vücutlarını tanımalı ve ona göre seçim yapmalıdır. Bacak boyu kısa bayanların bu etekleri topuklu ayakkabılarla giymesi daha hoş bir görüntüye ulaşmalarını sağlayacak. Tabi rengine de dikkat etmekte fayda var. Beymen.com adresinin sizin için hazırladığı bu yılın tüm yeni etek koleksiyonuna bakabilir modeller ve renkler hakkında bir fikre sahip olabilirsiniz.

 

 

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et