Tüm Saç Renkleri

Gece Makyajı Nasıl Olmalıdır?

Gece makyajı makyaj uzmanlarının en sevdiği makyaj gece makyajıdır. Çünkü geceler iddialı olmak için en iyi zamanlardır. Gece makyajı sınırsız seçenekli, hayal gücünüz ve çılgınlığınızla doğru orantılı sayısız seçeneğe sahiptir. Geceye hazırlanmaya önce iyi bir duş ve şahane bir kıyafetle başlanır. Güzel bir saç tuvaletinden sonra sıra makyaja gelir. Makyaj için en iyi cilt gündüzde olduğu gibi temiz ve dinlenmiş bir cilttir.

Gündüz makyajında olduğu gibi iyi bir fondöten ve pudra yanında göz altları için ve de dudak kenarları için temel makyaj altı ile yüz makyaja hazırlanmalıdır. Gece makyajı fondöteni sadece yüz değil açık giysi bölgenize de uygulamayı unutmamalısınız. Gece makyajı denilince en önemli detay gözlerdir. Gözlerinize derinlik veren gölgeli ve ışıltılı göz makyajında mutlaka eyeliner kullanılmalıdır. Yoğun rimel ile gecenin en delici bakışlarının sizde olmasını sağlarsınız.

gece-makyajı-modelleri-41 gece-makyajı-modelleri-91gece-makyajı-modelleri-51gece-makyajı-modelleri-61

 

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et