Tüm Saç Renkleri

Geç Keşfedilen Asil Kadın: Zerrin Tekindor

Kendine göre çok güzel bir tarzı olan yılların tiyatro oyuncusu Zerrin Tekindor maalesef Bir İstanbul Masalı adlı dizi’deki psikolog ile tanınmaya – konuşulmaya başlandı. İnanılmaz güzel bir sesi ve kendine özgü bir güzelliği ve albenisi olan ilerleyen yaşına rağmen ( 55 yaşındadır – 1964 doğumlu ) yaşına göre genç gösteren bir kadın Zerrin Tekindor. Bu arada kendisi Çetin Tekindor ‘un eşidir ve kocası ile 19 yıl kadar bir yaş farkı vardır.

Saç Rengi

Zerrin Tekindor’un doğal saç renginin orta kahverengi olduğunu Ten renginin beyaz ve cilt alt tonunun soğuk olduğunu belirtelim. Bu nedenle kendisine daha sıcak tonlar – bakır, kızıl gibi saç renkleri daha çok yakışmaktadır. Ancak kendisi fındık kabuğu, platin sarı, karamel tonları gibi kendisini daha çok yaşlı gösteren ( Sanıyorum dizi ve tiyatro’da aldığı rollerden dolayı ) saç renklerini tercih etmekte.

geç keşfedilen asil kadın: zerrin tekindor 1
geç keşfedilen asil kadın: zerrin tekindor 2

Saç Modelleri ve Stili

Kendisi uzun ince bir yüz hattına sahip, bununla birlikte kısa ve orta uzunlukta saç kesimlerini dağınık ve küt saç modellerini tercih ettiğini söyleyebiliriz.

geç keşfedilen asil kadın: zerrin tekindor 3
geç keşfedilen asil kadın: zerrin tekindor 4
geç keşfedilen asil kadın: zerrin tekindor 5
geç keşfedilen asil kadın: zerrin tekindor 6

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et