Tüm Saç Renkleri

Gaye Turgut Saç Rengi ve Modelleri

Son Güncellemeler

1987 doğumlu  33 yaşındaki Gaye Turgut Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi  mezunu 2011 yılında Beni Affet dizisi ile televizyon’da görmeye başladığımız Gaye sonrasında bir kaç dizi’de daha yer aldı ancak son zamanlarda aktif olarak pek fazla görünmüyor. Gaye Turgut 2013’de Deniz evin ile evlendi. Esmer güzeli olan Gaye Turgut Beyaz tenli ve Notr bir cilt alt tonuna sahip.

Doğal saç rengi kahverengi olan Gaye’nin genellikle rengi tercihinde kahverengi, Küllü koyu kahverengi ve saç uçlarına karamel ombre uyguladığını görmekteyiz.

Saç modeli olarak genellikle uzun, dağınık ve dalgalı saç modellerini tercih eden zaman zaman topuz ve at kuyruğu saç modellerini de kullanmayı tercih etmektedir.

Yazar

sinemmm

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et