implant
Tüm Saç Renkleri

Gamze Saraçoğlu 2015 defilesi

1980 doğumlu Olan Gamze Sarçoğlu Eğitimini’de Newyork’da tasarım okudu, Nişantaşında 2015’de studyosunu açtıktan sonra başarılı koleksiyonlara imza atan Gamze, Sade şıklığı son derece güzel işlemeler ile elbiselerine yansıtıyor. Gamze Saraçoğlu’nun 2015 ”Haute Couture” Koleksiyonu’nu sizlere sunuyoruz.  Resmi sitesinden detaylı koleksiyon görüntüleri ve bilgileri elde edebilirsiniz. : gamzesaracoglu.comgamze-saracoglu-h1gamze-saracoglu-h2gamze-saracoglu-2015k3 gamze-saracoglu-2015k4

gamze-saracoglu-2015k5 gamze-saracoglu-2015k6
gamze-saracoglu-2015k7

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et