Tüm Saç Renkleri

Game of Thrones Tarzı Yabancı Dizi Önerileri

Game of Thrones’un 8. Sezonu Başlayana Kadar Yerine İzleyebileceğiniz Yabancı Dizi Önerileri

Televizyon tarihinin ve dünyanın gelmiş geçmiş en iyi yapımlarından biri olan Game of Thrones konusu, oyuncuları ve müzikleriyle izleyicileri büyülemeyi başarıyor. Game of Thrones’un sezon araları çok uzun olduğu için bu süre zarfında yeni diziye başlamak isteyenlere Game of Thrones tadında diziler araştırdık. Dilerseniz sözü çok uzatmadan Game of Thrones Sevenlerin Mutlaka İzlemesi Gereken diziler

game of thrones tarzı yabancı dizi önerileri 1

Da Vinci’s Demons

game of thrones tarzı yabancı dizi önerileri 2
2013 yılında yayınlanmaya başlayan dizi Orta Çağ’ın Sherlock Holmes’ü Leonardo da Vinci’nin hayat hikayesini konu alıp, Roma döneminde yaşanan olaylara yakın bir kadraj çekiyor.

Game of Thrones’taki şiddet, entrika, aksiyon ve macera sahnelerinden hoşlanıyorsanız bu diziyi sevebilirsiniz.

Spartacus

game of thrones tarzı yabancı dizi önerileri 3
Kimine göre Game of Thrones’e rakip olabilecek etkileyici bir dizi olan Spartacus’ün çekimleri 22 Ocak 2010 tarihinde başladı. Yayınlandığı ilk günlerden itibaren hayran kitlesini kabartan Spartacus, Kan ve Kum (Blood and Sand) adıyla yayınlanmaya başladı.

Vikings

game of thrones tarzı yabancı dizi önerileri 4


İlk bölümü 2013 yılında yayınlanan Vikings kurgusu, oyuncuları, savaş sahneleri ile dolu ve oldukça iyi efektlere sahip. Vikings’in çekimleri devam ediyor.

Rome

game of thrones tarzı yabancı dizi önerileri 5
Game of Thrones’ın yapımcılığını üstlendiği Rome dizisi 2005 tarihinde yayına başladı. Rome dizisinde aksiyon, tarih ve iktidar çekişmeleri konu alınmış.

The Tudors

game of thrones tarzı yabancı dizi önerileri 6


Genç Kral VIII. Henry’nin çalkantılı yaşamı ve olaylı aşklarını konu edinen çarpıcı dizi The Tudors, Game of Thrones’a muadil diziler arasında yer alıyor. Nisan 2007 tarihinde yayınlanmaya başladı ve toplamda dört sezon çekilerek 20 Haziran 2010 tarihinde dizinin çekimleri sonlandırıldı.

3 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et