Tüm Saç Renkleri

Gabrini Pink Göz Kalemi

Pek bilinmeyen ve oldukça eski zamandan beri üretimde olan Gabrini markasının çeşitli ürünleri bulunuyor. Gabrini Pink Göz Kalemi benim severek kullandığım göz kalemlerinden. Bu tombul göz kalemi uygun fiyatlı ve çok güzel yumuşak bir pembe renk veriyor.

En sevdiğim özelliği bu kalemleri hem göz makyajına hem de dudak makyajında kullanabilmeniz. Yapısı hem yumuşak hem kremsi bu nedenle kolay uygulanabiliyor.

gabrini pink göz kalemi
Gabrini Pink Göz Kalemi

Fiyatları 5-7 tl.

Yapısı o kadar güzel ki yağ gibi akıyorlar, hafif kremsi sürüşü var ama sürüldükten sonra sabitleniyor. Bulaşma akma yapmıyor.

Uygulama şekli: Bu pembe göz kalemini göz içinde kullanarak küçük gözlerimi daha büyük göstermeyi seviyorum. Hafif metalik durduğu için gözleri daha da aydınlık gösteriyor. O günkü makyaj yapma isteğime göre göz pınarına ve göz içine sürdüğüm oluyor. 

gabrini pink göz kalemi 1

11 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et