Tüm Saç Renkleri

Gabriele Colangelo

Versace ve Cavalli markalarında tasarımcı olarak çalışan Gabriele 2008 yılında kendi adındaki moda markası ile tasarımlarını yayınlamaya başladı. Bu konuda modacının 2013 ilkbahar yaz koleksiyonunu milano moda haftasındaki görüntüleri ile derledik. Türkiye de çok fazla tanınmasa da oldukça başarılı çalışmaları ile adını moda dünyasında çok fazla duyuran Gabriele Colangelo’nin diğer çalışmalarını ve hakkında bilgiyi resmi web sitesinden elde edebilirsiniz.
gabriele colangelo 1
gabriele colangelo 2
gabriele colangelo 3
gabriele colangelo 4


gabriele colangelo 5
gabriele colangelo 6

gabriele colangelo 7
gabriele colangelo 8
gabriele colangelo 9
gabriele colangelo 10

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et