Tüm Saç Renkleri

Funda İlhan Saç Rengi ve Modelleri

Dokuz Eylül Üniversitesi güzel sanatlar fakültesi tiyatro oyunculuk bolumu mezunu Funda İlhan  pek çok dizide yardımcı kadın oyuncu rolünde yer almakta. Beyaz tenli mavi gözlü oyuncu biraz iskandinav kadınlarını andırmıyor değil. Hala genç görünmesine rağmen gençliğinde de çok güzel bir bayan olduğuna eminim. Doğal saç rengi koyu sarı olan Funda genellikle 10.0 açık sarı saç rengini kullanıyor bazen kahverengi-karamel ve bakır- kahve saç renkleri ile de görebiliyoruz.funda_ilhan_1 funda_ilhan_2 funda_ilhan_3 funda_ilhan_4

funda_ilhan_5

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et