Tüm Saç Renkleri

Full Repair Ağırlık Yapmayan Onarıcı Spreyi

full-repair-sac-spreyProfesyonel performansta ürünler sunan JOHN FRIEDA, Full Repair Ağırlık Yapmayan Onarıcı Sprey ile yıpranmış saç tellerinizi onarmaya yardımcı oluyor. Pratik şişesiyle rahatça kullanacağınız bu saç bakım spreyini yanınızdan ayıramayacaksınız!

 

Formülünde Omega-3 açısından zengin Inca Inchi Yağı bulunan Full Repair Ağırlık Yapmayan Onarıcı Spreyi saç tellerini sadece kaplamak yerine, yıpranmış ve kırılmış saç tellerine anında nüfuz ediyor ve hasarlı saç tellerinin ve uçlarının yapısını saça ağırlık yapmadan onarmayı destekliyor. Ayrıca ısının neden olduğu saç kırılmalarına karşı da koruma sağlamaya yardımcı oluyor!

 

Parfümeri ve Eczanelerde

 

JOHN FRIEDA FULL REPAIR PERFECT ENDS SHEER MIST / AĞIRLIK YAPMAYAN ONARICI SPREY– 28 TL

 

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et