Tüm Saç Renkleri

Fular Kullanım Şekilleri

   Bahar aylarında sıklıkla kullandığımız fular modellerini sadece boynumuza taktığımız ve bizi rüzgardan koruyan bir aksesuar olarak görmemek lazım. 🙂 Fularlarımızı çantalarımızın askısının bir kenarına bağlayarak çantalarımıza çok ayrı bir hava katabiliriz. Bunun dışında saçımıza saç bandı olarak ya da eşarp olarak takabiliriz. Saç bandı olarak kullandığınızda ise, saçınıza çok farklı şekilde takma alternatifleriniz olmaktadır. Mesela fularımızı saçımıza saç bandı gibi taktıktan sonra fuların ucunu saçlarımızla birlikte örerek çok sevimli bir görüntü yakalabiliriz. Bunlar gibi bir çok şekilde fularlarınızı değerlendirebilirsiniz. Fikir edinmek için buyrun, paylaştığım fotoğraflara bakın.

fular-kullanım-şekilleri-1 fular-kullanım-şekilleri-2

fular-kullanım-şekilleri-3

fular-kullanım-şekilleri-4

fular-kullanım-şekilleri-5

fular-kullanım-şekilleri-6

fular-kullanım-şekilleri-7

fular-kullanım-şekilleri-8

fular-kullanım-şekilleri-9 fular-kullanım-şekilleri-10 fular-kullanım-şekilleri-11 katy perry launches meow! by katy perry available exclusively at nordstrom

fular-kullanım-şekilleri-13 fular-kullanım-şekilleri-14 fular-kullanım-şekilleri-15

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et