Tüm Saç Renkleri

Fransız Dantelli Abiye Elbise Modelleri

Fransız dantel denildiğinde aklıma mükemmel bir asaletin sembolü geliyor. Özellikle siyah Fransız danteli benim için yeri ap ayrı olan bir danteldir. 100 yıl geçsede modası asla geçmeyecek ve asaletinden hiçbir şey kaybetmeyecek tek şey Fransız dantelinden yapılmış güzel kalıplı bir elbisedir. Sizde Fransız danteli abiye elbise arıyorsanız bu modellere bakmadan sakın alışverişe çıkmayın!

fransiz-dantelli-abiye-elbise-2 fransiz-dantelli-abiye-elbise-modelleri fransiz-dantelli-abiye-elbise-modelleri0 fransiz-dantelli-abiye-elbise-modelleri1

fransiz-dantelli-abiye-elbise-modelleri3 fransiz-dantelli-abiye-elbise-modelleri4
fransiz-dantelli-abiye-elbise-modelleri5 fransiz-dantelli-abiye-elbise-modelleri6 fransiz-dantelli-abiye-elbise-modelleri7 fransiz-dantelli-abiye-elbise-modelleri8 fransiz-dantelli-abiye-elbise-modelleri9 fransiz-dantelli-abiye-elbise-modelleri10
fransiz-dantelli-abiye-elbise-modelleri11 fransiz-dantelli-abiye-elbise-modelleri12

 

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
[email protected]

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et