Tüm Saç Renkleri

Fötr Şapka Stilleri

Fötr Şapka Türk tarihin’de de  önemli bir yeri olan bir simgedir. Cumhuriyet ve Şapka devrimi ile birlikte gündeme gelmiş daha sonra Siyonist bir figur olduğu iddaa edilmiş Süleyman Demirel ile birlikte ise iyice simgeleşmiştir.  Ancak Erkekler günümüzde bu şapkaları kullanmazlar kadın moda stilinde ise bu sıklıklar özellikle yaz aylarında tatil bölgelerinde plajlarda çok sık kullanılır. İşte sizlere kombinlerinizde tercih edebileceğiniz ve farklı renklerde tarzlar.

Fötr Şapka Kombinlerinde farklı stiller deneyebilirsiniz.

Kış aylarında siyah ve Kahverengi Şapkalar ile kıyafetlerinizde kombinleyebileceğiniz bu şapkalar özelikle Ceket etek üçlemesinde oldukça hoş olabilir. Bunun dışında özellikle bikini mayo ile plajlarda tercih edilebilir. Yine farklı stillerde ve farklı tarzlarda şapkalar ile birlikte elbiselerin pantolon ve gömlek kombinlerinin yanında yakışacaktır.

sapkahasir-sapka-37 hasir-sapka-29 hasir-sapka-14

sapka-50 sapka-54
sapka-32 sapka-29 sapka-22 sapka-24 sapka-26 sapka-21
sapka-11 sapka-17 sapka-18

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et