Tüm Saç Renkleri

Fondotön nasıl kullanılmalı?

0708a

Makyaj olarak baktığınızda fondotönler cildin ikinci katmanı gibidir. Fondotön el ile yada fırça ile sürülebilir. Fondotön sürmeye burundan başlanılıp yüzün yan kısımlarına doğru yedirilir. Fondotön sürerken boyun da unutulmamalıdır. Yüz renginizle uyumlu bir tonla boynunuza da fondotön kullanmalısınız. Eğer yüzünüzde bronzluk yaratmak istiyorsanız fondotönden sonra pudra kullanabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında dışarı çıkarken kullanacağınız fondotönlerin güneş koruma özelliği olanları tercih edin.

apply-blush

Fondotönü göz makyajınızı yaptıktan sonra sürmenizi öneririz. Göz makyajınızı tamamlayıp, fondotön sürdükten sonra göz altı kapatıcınızı sürün. Bu şekilde göz farınız dağıldığında altta kalacaktır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et