Tüm Saç Renkleri

Flormar Maskara Ürünleri

Hanımlar Flormar’ın pek çok farklı maskara ürünü var aslında. Bunları listeleyelim; Fiyatları 15 ile 30 tl Arasında.

MAXXL MASCARA : Silikon fırçasının esnek yapısı sayesinde daha kısa sürede ve yüksek performans ile kirpikleri şekillendirir. İçerdiği zeytinyağı kirpiklerin kurumasını önleyerek sağlıklı kalmasına yardımcı olur

HIGH PERFORMANCE ROTATING VOLUME MASCARA : Çift yöne dönebilen, devrim niteliği taşıyan fırça sayesinde kirpiklerin en yüksek performansla ve daha pratik olarak şekillenmesini sağlar. High Performance Rotating Volume Mascara özel fırçası ile kirpiklere maksimum uzunluk ve kıvrık görünüm kazandırırken aynı zamanda yoğun hacim verir. İçerdiği zeytinyağı, kirpiklerin kurumasını önleyerek sağlıklı kalmasına yardımcı olur.

WILD EYES MASCARA: Wıld Eyes Mascara özel 3 toptan oluşan fırçası sayesinde en zor kirpiklere dahi kolayca ulaşabilir. İçerdiği fiberler ve bambu tozu sayesinde yoğun hacim kazandıran bu maskara kirpiklerde göz alıcı sonuçlar yaratır.

CRAZY LOOK MASCARA: Gökkuşağı renkleri ile şaşırtıcı ve göz kamaştıran Crazy Look Mascara, kirpiklere mükemmel görünüm sağlar, hacim kazandırır ve şekillendirir. İçerdiği Panthenol ile kirpikleri korur ve yapısını güçlendirir. Ürün grubunun içinde siyah renk de mevcuttur.

TOO VOLUME MASCARA: Too Volume Mascara, özel formülü ve fırçası ile kirpiklere yoğun hacim ve etkileyici uzunluk kazandırır. İçerdiği bambu tozu, kirpiklerin kurumasını önler ve dipten uca hacimli görünmesine yardımcı olur. Maskaranın topaklanma yapmayan formülü, kirpikleri kolayca kaldıran ve tek tek ayıran fırçası göz makyajında fark yaratır. Çarpıcı renkleri ise bakışlara iddialı bir tarz katar. Dermatolojik ve oftalmolojik olarak test edilmiştir.

TRIPLE ACTION MASCARA : Triple Action Mascara inovatif fırçası ve özel formülü ile üç farklı maskara olarak kullanılabilir. Yenilikçi tasarımı ile isteğe göre uzatıcı, kıvırıcı ya da hacim verici etki sağlar. Her aşamada mükemmel ayrılmış kirpikler yaratır. Geliştirilmiş pigmentler ile yoğun renk verir ve kolay uygulanır. İçerdiği argan yağı ve zeytinyağı ile kirpikleri pürüzsüzleştirir, besler ve güçlendirir.

BEYOND CURLING MASCARA: Beyond Curling Mascara, özel kıvrık fırçası ile her bir kirpiği mükemmel bir şekilde kavrar ve kıvırır. İçeriğinde bulunan doğal balmumları ile kirpiklere hacim kazandırır. Zeytinyağı, içerdiği Omega 6 ve E vitamini ile kirpikleri ekstra nemlendirir ve besler.

SPIDER LASH MASCARA: İçerdiği zeytinyağı sayesinde kirpiklerin kurumasını önleyerek sağlıklı kalmasına yardımcı olur. Spider Lash 3 in 1 Mascara fırçasının özel yapısı sayesinde kirpikleri tek tek ayırarak daha uzun görünmesini sağlar ve hacim kazandırır. Özellikle zor şekil alan, kalınlığı ince olan kirpiklere önerilir. Spider Lash Volume Mascara fırçasının özel yapısı sayesinde içerdiği fiberler sayesinde kirpikleri tek tek sararak yoğun hacim sağlar. Özellikle zor şekil alan, kalınlığı ince olan kirpiklere önerilir. Spider Lash Deep Black Mascara fırçasının özel yapısı sayesinde kirpikleri tek tek ayırarak yoğun hacim kazandırır. Carbon Black pigmenti içeren formülü yoğun siyah renk kazandırır, göz makyajına derinlik katar. Özellikle zor şekil alan, kalınlığı ince olan kirpiklere önerilir.

X10 SCULPTING MASCARA:  Özel yapıdaki fırçası ile 10 kata kadar hacim kazandıran X10, göz makyajına yoğunluk ve derinlik katar. X10 Sculpting Waterproof Mascara yoğun hacim kazandırır. Suya dayanıklı özelliği ile her durumda göz makyajınızın kusursuz kalmasına yardımcı olur. Özellikle kalınlığı yeterli olan kirpiklere önerilir. X10 Sculpting Lengthening Mascara hacim kazandırırken aynı zamanda kirpikleri uzatır. İçerdiği zeytinyağı sayesinde kirpiklerin kurumasını önleyerek sağlıklı kalmasına yardımcı olur. Özellikle kalınlığı yeterli fakat kısa olan kirpiklere önerilir. X10 Sculpting Volume Mascara yoğun hacim kazandırır. İçerdiği zeytinyağı sayesinde kirpiklerin kurumasını önleyerek sağlıklı kalmasına yardımcı olur. Özellikle kalınlığı yeterli olan kirpiklere önerilir.

REVOLUTION MASCARA: Revolution Mascara ergonomik tasarımlı ambalajı sayesinde kullanım kolaylığı sunar. Özel fırçası ve yoğun hacim kazandıran fiberler ve bambu tozu sayesinde göz alıcı kirpikler yaratır. İçerdiği argan yağı ve pamuk özlerinin yardımı ile kirpikleri diplerine kadar derinlemesine besler. Volume, özellikle kirpik tanesi kalınlığı yetersiz olan kirpiklere önerilir. Lengthening, göz alıcı uzun kirpikler yaratır. Özellikle kısa kirpiklere önerilir. Waterproof suya dayanıklı özelliği ile tek dokunuşta en zor ulaşılabilen kirpikleri dahi kaldırarak uzatır, kıvrık gösterir ve tek tek ayırır. Özellikle kirpik tanesi kısa olan kirpiklere önerilir.

Flormar sitesinde incelemek için : flormar.com.tr

flormar-makyaj-mal-25 flormar-makyaj-mal-36 flormar-makyaj-mal-37 flormar-makyaj-mal-38

flormar-makyaj-mal-39 flormar-makyaj-mal-45
flormar-makyaj-mal-46Maskara

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et