Tüm Saç Renkleri

Flormar – Invisible Loose Powder Kullanıcı Yorumları

Pudra kullanırken en dikkat ettiğiniz şey mat görünüm vermesi mi yoksa sabitlemesi mi? İkisini bir arada yapan ürün çok az. Çok fazla ürün denedim ama son kararım kesinlikle Flormar – Invisible Loose Powder oldu.

Yapısı, kokusu, duruşu, dağılması, kalıcılığı ile gönlümü fethetti!

Toz yapısındaki bu ürün özellikle yağlı cilde sahip kadınlar için hayat kurtarıcı niteliğinde. Çünkü ürünün bir diğer özelliği de yağ emici olması. Yani siz ne kadar fazla ürün kullanırsanız kullanın, makyajınız sonrasında cildiniz bu savaştan sağ çıkacaktır! ?

flormar - invisible loose powder kullanıcı yorumları 1

Ürünü Flormar mağazalarından, online alışveriş sitelerinden ve yine markanın web sitesindeki online satış bölümünden satın alabilirsiniz. Güncel fiyatı 59,99 TL’dir.

Diğer Kullanıcı Yorumları

Bu ürün loose powder’dan sonra adeta yeni bir versiyon olarak henüz piyasalara yeni gelmiş bir ürün olduğu için tam ürünün kullanıcı yorumlarına ulaşamıyoruz. Ama siz kullandıysanız yorum kısmında kendi yorumunuzu katarak katkı sağlayabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et