Tüm Saç Renkleri

Flormar Fondoten Ürünleri

flormar fondoten ürünleri 1Flormar’ın Fondoten olarak 4 adet ürünü Türkiye pazarında bulunmaktadır. Liste olarak sizlere sunuyorum. Kullanıcı yorumlarını da sizler için derlemek istedim. Bu ürünlerin fiyatları oldukça makul olmakla birlikte fondoten’i deneyim eden kadınların genel yorumları ise hem iyi hem kötü olarak iki yönde de değişmekte.
flormar-makyaj-mal-9

Perfect Coverage Fondoten     ” Hafif dokusuyla cilde kolay uygulanır”

 

flormar-makyaj-mal-10Stick Fonsöten “Yoğun kapatma özelliğiyle citt yüzeylerindeki kusurları örter”

 

 

flormar-makyaj-mal-11

Sherer Make-Up Fondöten “Hafif dokusuyla ciltle mükemmel uyum sağlar”

 

flormar-makyaj-mal-12Aqua Stay – On Fondöten  “Pudramsı özelliğiyle cilde doğal bir görünüm sunar”

 

Flormar Kullanıcı Yorumları

Flormar markasını kullananların genel itibarı ile markanın kalitesini orta sınıf ancak fiyat olarak uygun olarak değerlendirmekte.

fondöteni ve pudrası cildi yıpratan, sivilcelendiren, 5 yaş daha yaşlı gösteren marka.

sağlık açısından kesinlikle şüphe bırakmasın akılda. plastik boya gibi fondoteni olan max factor den, renksiz farları olan nivea dan, iyidir.

ama iyi fondötenleri varmış. bloglarda da övülen mat touch ve perfect covarege isimli 2 fondöteni gayet iyi. mat olan yağlı ciltler, diğeri ise kuru/karma ciltler için uygun.

r. pudrasını sürmeyin yüzü pütür pütür bir yapaylığa kavuşturuyor, cildinize yazık hem cilt lan bu! üç kuruş kar etcem diye kanser olursunuz maazalaah. hakeza fondöteni de aynıdır.

kapatıcı, fondöten, hatta allığı cilde nefes aldırmıyor. ne zaman denesem alerjik bir tepki vermiyorum da, sanki cildimde maske duruyor gibi hissettiriyor.

fondötene sıra gelecek olursa, smooth touchfondöteninden pek keyif aldığım söylenmez, öncesinde baz kullanmanız gerekebilir, cildiniz yağlı – karma arası ise bu fondöten yüzde bıraktığı yağ hissi ile çabuk uyum sağlamıyor. piyasada çoğu pahallı markadan ürün kalitesi çok çok başarılıdır.

3 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et