Tüm Saç Renkleri

Fındık Kabuğu Saç Rengi ve Modelleri

Doğallığın ön planda olmasını isteyen kadınların tercihi fındık kabuğu rengi birçok tene uyum sağlamasından dolayı en çok kullanılan renklerdendir.

hair

Fındık Kabuğu Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Her ne kadar çoğu ten rengine uyumlu olsa da daha çok kumral ve açık ten renginde yarattığı bütünlükle dikkat çekici bir görünüm oluşturuyor. Siyah renk hariç bütün saç renkleri direkt olarak fındık kabuğu rengine boyanarak istenilen sonuç elde edilir. Fakat siyah saç rengini fındık kabuğu rengine boyamak istiyorsanız ilk olarak saç renginizi kuaför salonlarında iki ton kadar açtırmanız gerekiyor. Daha sonra ister kuaförde isterseniz evde kendiniz rahatlıkla saçlarınızı fındık kabuğu rengine boyayabilirsiniz.

fındık kabuğu saç rengi
Fındık Kabuğu Saç Rengi: @fatma_guzellik_salonu

Nasıl Elde Edilir?

Eğer saçlarınızı kuaföre gitmeden evde kendiniz boyamak istiyorsanız, marketlerden kutu boyalardan alarak kolaylıkla saçlarınızı boyayabilirsiniz. Tabi iyi bir sonuç almanız için boyanızı kalitesinden emin olduğunuz markalardan kullanmanız gerekiyor.

Hangi Saç Boyalarını Kullanabilirsiniz?

Koleston markasının 7/3 numaralı fındık kabuğu rengi, Nevacolor markasının 6.3 numaralı fındık kabuğu rengi, Bio Magic markasının 5.03 numaralı fındık kabuğu rengi, Loreal Paris Excellence Creme 6.41 numaralı fındık kahve rengi, Garnier markasının Color Naturals serisinin 7.3 numaralı fındık kabuğu rengi, Syoss markasının 6.80 numaralı fındık kabuğu rengi saç boyaları ile güvenilir bir şekilde evde saçlarınızı boyayabilirsiniz.

Siz de doğallıktan yanaysanız, fındık kabuğu saç rengini kullanmaktan hem hoşlanacaksınız hem de saçlarınızın yumuşak tonda rengi ile göz kamaştıracaksınız.

3 hafta Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;

İlgili Yazılar

1 Yorum

9 numaralı saç rengi ne numarası falan ? Teşekküler.

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et